Lionsgate twierdzi, że powstaje gra AAA w uniwersum Johna Wicka

Seria filmów John Wick cieszy się ogromną popularnością. W rezultacie postanowiono przygotować grę.

@ 29.05.2023, 12:49
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Lionsgate twierdzi, że powstaje gra AAA w uniwersum Johna Wicka

Jakiś czas temu do kin trafił kolejny film z serii John Wick. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, właściciele marki, Lionsgate, nie zamierzają poprzestać wyłącznie na srebrnym ekranie. Prezes wspomnianej spółki pochwalił się, że opracowywana jest gra AAA, której akcja toczy się w tymże uniwersum.

Prezes Lionsgate’s Motion Picture Group, Joe Drake, komentował niedawno wyniki finansowe korporacji, a podczas rozmowy z inwestorami wspomniał, że Lionsgate chce wejść w sektor gier AAA z marką John Wick. Dzięki temu uniwersum się rozszerzy, a jego fani dostaną szansę wcielenia się w swojego ulubionego bohatera.

"Mocno rozszerzamy tę markę, nie tylko do gier AAA, ale także przyglądając się jakimś spin-offom oraz telewizji, aby rozszerzyć cykl, na który jest naprawdę duże zapotrzebowanie wśród społeczności", powiedział Drake.

Co ciekawe, to nie pierwszy raz, kiedy pojawiają się informacje na temat gry AAA w uniwersum Johna Wicka. W listopadzie zeszłego roku, prezes Lionsgate, Jon Feltheimer, także wyraził zainteresowanie potencjalną adaptacją, mówiąc: "Nie chciałbym wychodzić przed szereg, ale myślę, że powstanie duża gra AAA w uniwersum Johna Wicka. Przeglądamy propozycje".

Niczego konkretnego na razie oczywiście nie zapowiedziano, ale jak tylko się to zmieni, będziemy Was informować. Gra AAA w uniwersum Johna Wicka mogłaby być czymś interesującym. Myślę, że jej przygotowania mogłoby się podjąć np. studio Remedy Entertainment (twórcy Max Payne, Control, Alan Wake), mające doświadczenie z tego typu shooterami.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?