Alone in the Dark: Prologue dostępny za darmo

W prologu do Alone in the Dark obserwujemy wydarzenia z perspektywy Grace Saunders, która ma za zadanie dostarczenie listu do Emily Hartwood (jednej z bohaterek gry).

@ 26.05.2023, 13:34
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Alone in the Dark: Prologue dostępny za darmo

Studio Pieces Interactive przygotowuje się do premiery kolejnej swojej gry, tym razem opracowanej dla THQ Nordic. Chodzi o Alone in the Dark, o którego dacie premiery przed momentem pisaliśmy. Mieliśmy też gameplay, więc koniecznie zerknijcie na wiadomość, do której link jest obok. Teraz mamy natomiast coś specjalnego dla osób, które chciałyby produkcję sprawdzić przed  premierą.

THQ NOrdic informuje, że wszyscy zainteresowani Alone in the Dark mogą całkowicie za darmo pobrać specjalny prolog gry. Jest on dostępny na PC (Steam), PS5 oraz XS, a jeśli postanowicie w niego zagrać, wcielcie się w dziewczynkę o imieniu Grace Saunders. Jej zadaniem będzie dostarczenie listu dla Emily Hartwood, jednej z bohaterek głównej gry.

Do Grace podchodzi Jeremy Hartwood, czyli wujek Emily Hartwood. Ma to miejsce w posiadłości Derceto. Jeremy prosi Grace, aby dostarczyła list do wspomnianej Emily, a dziewczynka musi w tym celu przebrnąć przez fragment posiadłości. Żeby było ciekawiej, bezustannie czai się na nią dziwna postać.

Premierę Alone in the Dark zaplanowano na 25 października, a grać będziemy wówczas na PC, PS5 i XS.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfebra1976   @   19:00, 27.05.2023
"Alone in the dark: The new nightmare" było moim zdaniem najlepszą odsłoną serii. Ogrywałem ją jeszcze na playstation 1, swoją drogą wersja na PS1 miała najlepsze udźwiękowienie. Ogrywałem ją też na ps2 i pc. Mam nadzieję że najnowsza część nie polegnie i ponownie sprawi mi mnóstwo frajdy.
0 kudosguy_fawkes   @   20:52, 27.05.2023
To też wygląda ciekawie, dodałem sobie do bibliotek. Osobiście znam serię tylko od strony crapowatej piątki, który zepsuła każdy fajny pomysł, jaki miała. Zdaje się, że trudne momenty saga ma już za sobą.
0 kudosBarbarella.   @   08:30, 28.05.2023
Nie chce mi się ogrywać tego prologu. Jednak wolę gry w całości. A jak po zakupie gra mi nie podejdzie albo nie ruszy na moim sprzęcie to mała strata bo i tak nie kupuję premierówek za horrendalne pieniądze.
0 kudosmrPack   @   09:51, 29.05.2023
Choć prolog jest króciuteńki to najadłem się więcej strachu niż przy dwóch ostatnich Residentach razem wziętych Dumny Jeśli cała gra taka będzie to kupię na pewno.