Fallout: New Vegas za darmo w Epic Games Store

Jeden z najlepszych Falloutów do odebrania za darmo - w komplecie z DLC.

@ 25.05.2023, 19:39
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Fallout: New Vegas za darmo w Epic Games Store

Na łamach Epic Games Store udostępniono za darmo grę Fallout: New Vegas, uznawaną przez fanów cyklu za jedną z najlepszych odsłon tej postapokaliptycznej serii. 

Grę możemy odebrać i przypisać na stałe do swojego konta do kolejnego czwartku, więc nie warto odkładać tego na ostatnią chwilę. Rozdawana wersja gry to Fallout: New Vegas - Edycja Ostateczna - zawierająca podstawową wersję gry wraz z sześcioma dodatkami. Cztery DLC rozszerzają fabułę, natomiast pozostałe dwa zawierają głównie nowy ekwipunek.

Fallout: New Vegas debiutowało w 2010 roku, z miejsca zgarniając wysokie oceny zarówno wśród recenzentów i graczy. Mimo dość przestarzałej oprawy wizualnej już w dniu premiery, tytuł oferował świetne mechaniki rozgrywki w połączeniu z ciekawą, angażującą fabułą.

W Fallout: New Vegas wcielamy się w bliskiego śmierci kuriera, którego przed zgonem ratuje zaprzyjaźniony robot. Naszym zadaniem z początku jest dowiedzenie się kto i dlaczego chciał nas zabić. Z czasem wplątujemy się jednak w sam środek konfliktu pomiędzy trzema frakcjami - New California Republic, Caesar’s Legion oraz mieszkańcami New Vegas.


Sprawdź także:
Fallout: New Vegas

Fallout: New Vegas

Premiera: 19 października 2010
PC, PS3, XBOX 360

Fallout: New Vegas to kolejna odsłona, popularnego cRPG, którego akcja dzieje się w post-apokaliptycznym świecie. New Vegas nie jest ani prequelem, ani sequelem wydarzeń ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?