The Talos Principle 2 zmierza na PC i konsole jeszcze w tym roku

Studio Croteam ujawniło wreszcie The Talos Principle 2, czyli kontynuację jednej z najlepszych gier logicznych ostatnich lat. Mamy oczywiście nowy zwiastun.

@ 25.05.2023, 18:13
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

The Talos Principle 2 zmierza na PC i konsole jeszcze w tym roku

Jeśli lubicie gry logiczne, to mamy dobre wieści. Studio Croteam ujawniło w trakcie wczorajszego PlayStation Showcase swoje najnowsze dzieło, czyli The Talos Principle 2. To kontynuacja świetnej gry logicznej, wydanej mniej więcej 9 lat temu. Data premiery zaplanowana została na bieżący rok, choć na razie niestety nie znamy konkretnego terminu.

W The Talos Principle 2 znajdziemy mnóstwo łamigłówek do rozwiązania. Część z nich będzie bardzo trudnych, a część nieco mniej. Skomplikowanie będzie oczywiście rosło w miarę postępów. Do przemierzenia mamy otrzymać spory obszar, a lokacje będą się często zmieniać, oferując zróżnicowanie. Dodatkowo podczas zabawy poznamy interesującą fabułę i odkryjemy wiele sekretów.

Akcja The Talos Principle 2 toczy się w świecie, w którym ludzkości już nie ma. Świat został zamieszkany przez roboty, a gracz wciela się w jednego z nich, by zbadać jakąś tajemniczą megastrukturę. Czy znajdzie w niej odpowiedź na to, co stało się z ludźmi? O tym przekonamy się po premierze.

Twórcy The Talos Principle 2 chwalą się, że poczynili znaczący skok, jeśli chodzi o projekty świata oraz środowisko. Było to oczywiście możliwe dzięki znacznie większej mocy obliczeniowej współczesnych konsol. Dzięki niej dostaniemy najpiękniejszą produkcję w historii studia.

The Talos Principle 2 dostępne będzie na PC, PS5 oraz XS. Daty premiery jeszcze nie znamy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?