Gran Turismo 7 - zobacz co przyniesie aktualizacja 1.34

Polyphony Digital opublikowało zwiastun aktualizacji 1.34 do Gran Turismo 7.

@ 25.05.2023, 13:19
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4, ps5

Gran Turismo 7 - zobacz co przyniesie aktualizacja 1.34

Oprócz nowej zawartości w postaci samochodów, które pojawią się w Gran Turismo 7, aktualizacja 1.34 od Polyphony Digital odblokuje w grze nowe możliwości tuningu, które wcześniej były ograniczone, a zamiana silnika i specjalne części będą dostępne do bezpośredniego zakupu.

Ujawniony na oficjalnej stronie gry i na blogu PlayStation, nowy system, pozwala na swobodny dobór silników i części specjalnych w łatwiejszy sposób, niż kiedykolwiek wcześniej.

To świetna wiadomość dla wszystkich tych, którzy uwielbiają dostrajać własne wozy i tworzyć unikatowe projekty. Samochody naprawdę będzie można teraz tuningować w bardzo zaawansowany i spersonalizowany sposób. Każdy z dostępnych samochodów będzie można ustawiać "pod siebie" i nawet jeśli dwa takie same modele spotkają się na torze, ich spersonalizowana specyfikacja może zaważyć o zwycięstwie.

Poniżej możecie rzucić okiem na nowe auta oraz zawartość, którą Polyphony Digital prezentuje na zdjęciach oraz w specjalnie na tę okazję przygotowanym zwiastunie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?