Dead Island 2 z kolejnym kamieniem milowym

Sprzedaż Dead Island 2 jest na naprawdę porządnym poziomie. Nowe dzieło studia Dambuster cieszy się sporą popularnością wśród graczy.

@ 24.05.2023, 13:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Dead Island 2 z kolejnym kamieniem milowym

Dead Island 2, jak wynika z naszej recenzji, jest naprawdę porządną grą akcji. Jeśli nie zdecydowaliście się jeszcze na jego zakup, zerknijcie na zalinkowany materiał, a gdyby interesowało Was wydanie przeznaczone dla blaszaków, spójrzcie na jego wymagania sprzętowe. Jeżeli natomiast skusiliście się i wydali swoje ciężko zarobione pieniądze, to wiedzcie, że macie swój wkład w całkiem znaczący kamień milowy.

PLAION informuje, że Dead Island 2 rozeszło się już w nakładzie przekraczającym 2 mln egzemplarzy. Mamy dzięki temu do czynienia z najlepszą premierą w historii PLAION oraz Deep Silver, zarówno jeśli chodzi o liczbę opchniętych kopii, jak i przychody jakie projekt dostarczył w ciągu pierwszego tygodnia obecności na rynku.

"Jestem szczęśliwy mogąc przekazać, że gra sprzedała się w nakładzie przekraczającym 2 mln jednostek. Decyzja o tym, by studio Dambuster miało więcej czasu na dopieszczenie projektu była właściwa i nagrodą samą w sobie jest wiedza o tym", powiedział prezes spółki, Lars Wingefors.

Premiera Dead Island 2 miała miejsce 21 kwietnia, a w ciągu zaledwie trzech dni sprzedało się ponad milion egzemplarzy gry. Osiągnięcie to jest naprawdę niebywałe, jeśli weźmiemy pod uwagę, że projekt pierwotnie zapowiedziano w 2014 roku, a pracowały nad nim w sumie trzy ekipy: Yager, Sumo oraz Dambuster. Dopiero ostatnia podołała zadaniu.

Dead Island 2 dostępne jest w tym momencie na PC, PS4, PS5, XS oraz X1.


Sprawdź także:
Dead Island 2

Dead Island 2

Premiera: 21 kwietnia 2023
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Dead Island 2 to kontynuacja polskiego hitu od wrocławskiego studia Techland. Tym razem jednak za produkcję odpowiada zespół Dumbaster Studios - wewnętrzny oddział wydawc...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?