PlayStation VR2 sprzedaje się lepiej niż PlayStation VR

Sony chwali się, że PlayStation VR2 rozchodzi się nieco lepiej od pierwszej wersji gogli wirtualnej rzeczywistości.

@ 24.05.2023, 13:04
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
sprzęt, ps5

PlayStation VR2 sprzedaje się lepiej niż PlayStation VR

Sony przygotowało prezentację segmentu Gier oraz Usług Sieciowych należących do PlayStation. Szef spółki, Jim Ryan, ujawnił w niej, że PlayStation VR2 sprzedało się w nakładzie przekraczającym 600 tysięcy egzemplarzy. Sprzedaż nowych gogli jest więc o 8% wyższa od sprzedaży pierwowzoru sprzed lat.

PlayStation VR2 trafiło do sprzedaży dokładnie 22 lutego bieżącego roku. W pierwszych kilku tygodniach obecności na rynku rozeszło się podobno tylko 300 tysięcy sztuk gogli, a w rezultacie Sony - rzekomo - było zmuszone do ścięcia prognoz oraz obniżenia produkcji o 20%. Niedawno Ryan komentował natomiast, że wciąż jest zbyt wcześnie, by ocenić popularność gadżetu.

Tak czy inaczej, wszystko wskazuje na to, że PlayStation VR2 rozchodzi się całkiem nieźle. Sony - mamy nadzieję - jest świadome tego, iż najważniejsze są gry. Jeśli spółka przygotuje odpowiednio dobre oprogramowanie, sprzedaż sprzętu na pewno będzie rosła.

Już dziś odbędzie się PlayStation Showcase, poświęcone grom PlayStation 5 oraz PlayStation VR2. Bądźcie z nami, bo wszelkie doniesienia będziemy Wam przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?