Electronic Arts jest pewne sukcesu EA Sports FC

Electronic Arts jest przekonane, że EA Sports FC odniesie sukces i to pomimo rozbratu z organizacją FIFA.

@ 22.05.2023, 15:42
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

Electronic Arts jest pewne sukcesu EA Sports FC

Wiceprezes marki EA Sports mówi, że ma „ogromne zaufanie” do swojej pierwszej gry piłkarskiej bez licencji FIFA, czyli EA Sports FC, która ma zostać wydana w tym roku.

W rozmowie z The Mirror niejaki David Jackson powiedział, że wierzy, iż decyzja firmy o rozstaniu z organizacją piłkarską pozwoli jej na wprowadzenie dalszych innowacji do swoich gier, co nie było możliwe w przeszłości.

Dyrektor wykonawczy powiedział: "We wszystkich naszych studiach na całym świecie jest ogromna ilość energii, aby zrealizować ambicję, którą wyznaczyliśmy sobie z tą nową marką".

Wyraźnie zapytany dlaczego fani powinni być podekscytowani czymś, co z pozoru wydaje się prostym rebrandingiem, Jackson stwierdził, że zerwanie z FIFA doprowadzi do „nowych i wciągających doświadczeń” dla graczy.

Komentarze Jacksona są następstwem wcześniejszych oświadczeń wydawcy, w których nawiązywał do licencji FIFA, powstrzymującej go rzekomo w niektórych kluczowych obszarach gry i jej rozwoju. Tytuł się zmienia, ale miejmy nadzieję, że jakość zostanie zachowana.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   20:28, 22.05.2023
Podziwiam go za wiarę w ten projekt.
0 kudosBarbarella.   @   21:35, 22.05.2023
Cytat: MicMus123456789
Podziwiam go za wiarę w ten projekt.

Bez błogosławieństwa prezesa Ryszarda Ochódzkiego vel Gianniego Infantino to się nie uda?
0 kudosGuilder   @   22:34, 22.05.2023
A co mają mówić? To duża firma, ale jeśli ta gra im klapnie, to klapnie cała firma. Ile procent przychodów EA to był FUT? 30%?