EA Sports FC zostanie ujawnione w połowie lipca - plotka

EA Sports FC to tegoroczna odsłona serii FIFA od Electronic Arts. Nowy tytuł, nowe możliwości i nowa jakość? Przekonamy się prawdopodobnie w połowie lipca.

@ 16.05.2023, 13:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

EA Sports FC zostanie ujawnione w połowie lipca - plotka

Electronic Arts już jakiś czas temu zapowiedziało, że kontynuacja serii FIFA otrzyma całkiem nowy tytuł. Chodzi o EA Sports FC. Jak donosi Tom Henderson z Insider Gaming, do oficjalnej prezentacji przedsięwzięcia dojdzie w połowie lipca bieżącego roku.

EA na temat EA Sports FC planuje w lipcu ujawnić sporo szczegółów. Otrzymamy wówczas okładkę, informacje o pre-orderach, platformy docelowe, a być może również datę premiery. Liczymy też oczywiście na jakiś solidny gameplay, pokazujący wprowadzone przez deweloperów zmiany.

EA Sports FC jest oczywiście kontynuacją FIFA 23, a także pierwszą grą z cyklu, która powstaje po tym, jak EA oraz FIFA poszły we własnych kierunkach. Współpraca obu organizacji dobiegła końca, a w efekcie Electronic Arts musiało przemianować swoją kopankę. FIFA przygotowuje natomiast własną grę sportową, związaną z piłką nożną.

Więcej informacji na temat EA Sports FC będziemy mieć dla Was niebawem.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?