Cyberpunk 2077 otrzymało Ray Tracing: Overdrive Mode na PC

Cyberpunk 2077 dostało kolejną aktualizację. Wprowadza ona do gry tryb wyświetlania obrazu dedykowany najpotężniejszym kartom graficznym.

@ 12.04.2023, 11:56
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Cyberpunk 2077 otrzymało Ray Tracing: Overdrive Mode na PC

Studio CD Projekt RED opublikowało kolejną aktualizację Cyberpunk 2077. Wprowadza ona do gry sporo zmian i poprawek, a także nowy tryb wyświetlania obrazu zwany Ray Tracing: Overdrive Mode. Jeśli posiadacie odpowiednio mocny sprzęt, będziecie w stanie podziwiać oprawę wizualną, jakiej nie znajdziecie nigdzie indziej. Jeśli komputer Was "nie puszcza", zerknijcie na poniższy odtwarzacz wideo, aby zobaczyć co tracicie.

Jako że twórcy eksperymentują tutaj z ray-tracingiem, spodziewajcie się błędów i niedociągnięć, co przyznają sami deweloperzy. "Ponieważ to coś nowego i fundamentalnie innego od tego, co przygotowaliśmy do tej pory, wiemy, że nie będzie to doskonałe już na początku, a gracze mogą doświadczyć problemów - dlatego nazywamy to technologicznym podglądem. To jest wizja przyszłości, którą chcemy się podzielić i nad którą będziemy pracować w przyszłości", przyznała ekipa CD Projekt RED.

Aby cieszyć się wszystkimi wspaniałościami zaprezentowanej przez deweloperów wizji, trzeba dysponować kartą graficzną z serii NVIDIA RTX 40. Bawić można się też co prawda na RTX 3090, choć tylko w rozdzielczości 1080p oraz przy 30 klatkach na sekundę. Co waż, GPU musi posiadać przynajmniej 8 GB pamięci VRAM.

Jak wspomniałem, nowa aktualizacja to nie tylko ray-tracing, a także sporo innych zmian, poprawek i usprawnień. Jeśli nadal gracie, koniecznie ją zaaplikujcie.


Sprawdź także:
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Premiera: 10 grudnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Cyberpunk 2077 to produkcja rodzimego studia CD Projekt RED, znanego wcześniej z serii Wiedźmin. Tytuł to przedstawiciel gatunku RPG akcji, jednak tym razem świat fantasy...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKotecek_PL   @   18:41, 12.04.2023
no nie wiem czy wszystko wyszło SzczęśliwyObrazek

0 kudoslogan23   @   19:06, 12.04.2023
Z każdym kolejny patchem, jest coraz gorzej, to wolę sobie nie wyobrażam, co się stanie z dodatkiem.
Dodaj Odpowiedź