God of War: Ragnarok otrzymał tryb Nowa Gra Plus

Sony udostępniło kolejną aktualizację gry God of War: Ragnarok. Dzięki niej dodano do gry tryb Nowa Gra Plus.

@ 05.04.2023, 19:49
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

God of War: Ragnarok otrzymał tryb Nowa Gra Plus

Jeśli nadal gracie w God of War: Ragnarok, albo zamierzaliście powrócić, mamy dobre informacje. Zgodnie z wcześniejszą obietnicą, firma Sony udostępniła tryb Nowa Gra Plus w najnowszej przygodzie Kratosa. Poniżej prezentujemy szczegóły na temat tego, co dokładnie się zmieniło i w jaki sposób.

Po pierwsze, odpalając tryb Nowa Gra Plus zachowacie wszelkie pozyskane wyposażenie, a to oznacza, że będziecie dysponować też Włócznią Draupnir. Mimo że będzie ona w Waszym arsenale, nie będziecie wejść do miejsc, których nie odblokowaliście w ramach fabuły.

Nowa Gra Plus podnosi ponadto maksymalny poziom Kratosa oraz jego wyposażenia. Dzięki temu przekroczycie poziom 9. i pozyskacie wyposażenie opisane jako "plus". Dostaniecie też specjalne monety, które pozwolą Wam nabywać nowe zaklęcia u kowali. Sklepy także przeszły modernizację, dzięki czemu łatwiej się je obsługuje.

Następna nowość związana jest z zaklęciami, a dokładnie z modyfikatorami zwanymi brzemieniem. Ich nałożenie sprawi, że gracz straci jakieś atrybuty, co automatycznie podniesie wyzwanie. Dla przykładu, jeśli nałożymy Brzemię Uniku, Kratos będzie ulegał zamrożeniu za każdym razem, gdy zacznie robić fikołki.

Prócz powyższego twórcy przygotowali nowe wyposażenie. Będzie m.in. Pancerz Czarnego Niedźwiedzia, a także opcja całkowitej rezygnacji z jakiejkolwiek zbroi. Kratos będzie wówczas biegał bez dodatkowego wsparcia, a ponadto jego ubiór zostanie zablokowany na pierwszym poziomie, co podniesie poziom wyzwania w grze. Więcej na temat trybu Nowa Gra Plus opublikujemy niebawem na łamach naszego poradnika

God of War: Ragnarok dostępne jest obecnie na PS4 oraz PS5. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na jego zakup, koniecznie zerknijcie na naszą recenzję.


Sprawdź także:
God of War: Ragnarok

God of War: Ragnarok

Premiera: 09 listopada 2022
PS4, PS5

God of War: Ragnarok to kolejna część uznanej serii gier akcji ukazujących się wyłącznie na konsolach PlayStation. Ragnarok podąża ścieżką wyznaczoną przez swoisty reboot...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   19:21, 06.04.2023
Sprawdzę z ciekawości choć szkoda, że prawie cała zawartość jest skupiona na podniesieniu poziomu trudności.