Zapowiedziano zestaw Xbox Series X z Diablo 4; ruszyły pre-ordery

Microsoft przygotował specjalny zestaw dla osób planujących kupić Diablo IV. Szkoda, że konsola i pad nie są w nim customizowane.

@ 31.03.2023, 14:43
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
xbox x/s

Zapowiedziano zestaw Xbox Series X z Diablo 4; ruszyły pre-ordery

Diablo IV będzie jedną z największych premier tegorocznego lata. Microsoft to wie i już teraz firma przygotowuje specjalny zestaw z konsolą Xbox Series X. Jego debiut zaplanowano na 6 czerwca, czyli dokładnie wtedy, kiedy w sprzedaży pojawi się sama gra, a cenę ustalono na poziomie 2719 zł.

W skład Xbox Series X – Diablo 4 Bundle wchodzi konsola Xbox Series X, bezprzewodowy kontroler oraz Diablo 4, które można uruchomić zarówno na Xboksach Series X|S, jak i Xboksach One. Do tego osoby, które zdecydują się na zakup, otrzymają rozmaite przedmioty w samej grze.

Jeśli chodzi o wirtualne dobra, jest wśród nich specjalny mount, zwierzak dla Diablo 3, jakieś drobnostki dla World of Warcraft oraz zestaw przedmiotów kosmetycznych dla Diablo Immortal. Wszystkie te przedmioty otrzymają również osoby, które zdecydują się na zakup Diablo IV Ultimate Edition, dającego dodatkowo 4-dniowy wczesny dostęp i przepustkę sezonową.

Diablo IV dostępne będzie na PC, Xboksach oraz PlayStation, a jego premierę zaplanowano na 6 czerwca.


Sprawdź także:
Diablo IV

Diablo IV

Premiera: 06 czerwca 2023
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Diablo IV to kolejna odsłona popularnej serii gier utrzymanych w konwencji dark fantasy, a gatunku hack & slash, od studia Blizzard Entertainment.Akcja gry ma miejsce wie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKotecek_PL   @   01:23, 01.04.2023
No takiego pada w ładnej diabelnej obudowie bym przytulił a tak to bez sensu troszeczkę.
1 kudosBarbarella.   @   11:25, 01.04.2023
W sam raz na prezent na komunię. Szczęśliwy