Forza Horizon 5: Rally Adventure dostępne w sprzedaży

Drugie i ostatnie DLC do Forza Horizon 5 - Rally Adventure - jest już dostępne na PC-tach i konsolach Xbox: One oraz Series X|S.

@ 31.03.2023, 14:28
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, xbox x/s

Forza Horizon 5: Rally Adventure dostępne w sprzedaży

Drugie płatne rozszerzenie dla Forza Horizon 5, czyli Rally Adventure, jest już dostępne dla konsol Xbox oraz komputerów osobistych. Gracze zwiedzą w nim sześć nowych biomów, które znajdują się w Sierra Nueva, a także skorzystają z całkiem obszernej listy nowych samochodów, wśród których znajduje się m.in. Ford F-150 Lightning Platinum z 2022 roku.

Forza Horizon 5: Rally Adventure to rozszerzenie kładące nacisk na rajdy samochodowe. Poruszamy się tu więc po trasach głównie offroadowych, a twórcy przygotowali na potrzeby dodatku aż 61 dodatkowych kilometrów dróg, po których możemy śmigać. DLC wprowadza też do rozgrywki nowe wydarzenia.

Wisienką na torcie mają być nowe samochody, nowe części do modyfikowania posiadanych pojazdów, nowe asysty w trakcie jazdy, a także 15 punk-rockowych kawałków, które mają nam umilić jazdę. Wsparciem będzie natomiast Horizon Rally Helicopter, pełniący rolę pilota. Grających na PC odsyłam do wymagań sprzętowych.


Sprawdź także:
Forza Horizon 5: Rally Adventure

Forza Horizon 5: Rally Adventure

Premiera: 29 marca 2023
PC, XBOX ONE, XBOX X/S

Rally Adventure to drugie i ostatenie rozszerzenie do wydanej w 2021 roku gry wyścigowej studia Playground Games - Forza Horizon 5. Za produkcję odpowiadają autorzy podst...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?