Twórcy Horizon Forbidden West: Burning Shores prezentują latającą maszynę, potrafiącą także nurkować

Nowa maszyna nazywa się Waterwing. Potrafi ona nie tylko latać, ale także nurkować pod wodą.

@ 31.03.2023, 13:25
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Twórcy Horizon Forbidden West: Burning Shores prezentują latającą maszynę, potrafiącą także nurkować

Horizon Forbidden West: Burning Shores to rozszerzenie fabularne dla ostatniego dzieła studia Guerrilla Games. Wiele wskazuje na to, że będzie to dodatek rozbudowany i oferujący naprawdę sporo dodatkowej zawartości oraz rozbudowany wątek fabularny. Dziś poznaliśmy maszynę, która potrafi latać i nurkować.

Twórcy Horizon Forbidden West: Burning Shores wskoczyli na Twitter, aby pokazać nam maszynę zwaną Waterwing. To wyjątkowy twór, radzący sobie wyśmienicie nie tylko w powietrzu ale także pod powierzchnią wody. Jak wyjaśniają twórcy, to "latająca maszyna, która potrafi nurkować głęboko pod powierzchnię wody".

Co warto podkreślić, Waterwing będzie nie tylko naszym sojusznikiem, ale także przeciwnikiem, jeśli zdecydujemy się go sprowokować. Unikatowe możliwości maszyny sprawią, że pojedynek z nią może być niełatwy, choć Aloy powinna sobie z nim poradzić.

Premierę Horizon Forbidden West: Burning Shores zaplanowano na 19 kwietnia, a grać będziemy wówczas wyłącznie na PlayStation 5.


 Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosMicMus123456789   @   15:57, 31.03.2023
Tego to się nie spodziewałem Szczęśliwy Myślałem, że prędzej pojawi się gadżet czy urządzenie wspomagające pływanie niż maszyna, która dodatkowo jeszcze będzie latać. Nie mogę się doczekać premiery Szczęśliwy