Gran Turismo 7: zwiastun aktualizacji 1.31 wprowadzającej tryb 120 Hz

Gran Turismo 7 otrzyma kolejną aktualizację usprawniającą tryb VR.

@ 31.03.2023, 11:55
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4, ps5

Gran Turismo 7: zwiastun aktualizacji 1.31 wprowadzającej tryb 120 Hz

Gran Turismo 7 otrzyma aktualizację 1.31 która wprowadza ekscytujące ulepszenie dla użytkowników PlayStation 5 czyli obsługę 120 Hz. Wyczekiwana funkcja pozwoli cieszyć się płynniejszą rozgrywką, pod warunkiem, że posiadamy wyświetlacz zdolny przetwarzać 120 klatek/s.

Oprócz trybu 120 Hz, aktualizacja wprowadza również obsługę zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR), która wymaga kompatybilnego ekranu, aby pokazać pełnię swoich możliwości. Technologia VRR pomaga zredukować rwanie i zacinanie się ekranu, zapewniając jeszcze bardziej wciągające i przyjemne wizualnie wrażenia z gry.

Ważąca około 2 GB dla wersji na PS5 i około 3 GB dla PlayStation 4, aktualizacja jest dość znacząca, odzwierciedlając liczne zmiany, których gracze mogą się spodziewać w nadchodzących dniach. Aktualizacja dodaje również nową zawartość, funkcje, poprawki fizyki, układy torów oraz pięć samochodów, zapewniając świeże i wciągające wrażenia, zarówno doświadczonym graczom, jak i nowicjuszom.


Sprawdź także:
Gran Turismo 7

Gran Turismo 7

Premiera: 04 marca 2022
PS5, PS4

Gran Turismo 7 to kolejna odsłona słynnej marki gier wyścigowych, wydawanych jedynie na konsolę Sony. Jest to zarazem pierwsza część głównej serii, jaka pojawiła się na P...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?