Kwietniowa oferta w PlayStation Plus

W kwietniu posiadacze PlayStation Plus otrzymają Sackboy: Wielka Przygoda, Meet Your Maker oraz Tails of Iron.

@ 30.03.2023, 14:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Kwietniowa oferta w PlayStation Plus

Firma Sony Interactive Entertainment podawała wreszcie do publicznej wiadomości kwietniową ofertę PlayStation Plus, czyli listę gier, jakie otrzymają wszyscy subskrybenci wspomnianej usługi. Oferta obowiązywać będzie pomiędzy 4 kwietnia, a 5 maja 2023 roku. W jej ramach dostaniemy Sackboy: Wielka Przygoda, Meet Your Maker oraz Tails of Iron.

Sackboy: Wielka Przygoda

Mowa tu o sympatycznej platformówce, w której kontrolujemy, znanego fanom marki PlayStation, Sackboya. Biega on po ciekawie zaprojektowanych mapach, walczy z napotkanymi przeciwnikami i rozwiązuje proste łamigłówki. Wszystko po to, by ocalić Świat Rzemiosła przed niejakim Vexem oraz Wichrzycielem.

Meet Your Maker

Drugi tytuł to gra, w której spotykają się dwa światy. Gracze mogą tu bowiem albo tworzyć wyrafinowane labirynty albo próbować się przez nie przedostać. Labirynty są oczywiście pełne pułapek i ślepych zaułków, aby potencjalni najeźdźcy nie mieli zbyt łatwo. Meet Your Maker będzie miało swoją premierę w dniu udostępnienia w PlayStation Plus.

Tails of Iron

Na koniec mamy jeszcze ręcznie rysowaną grę akcji z elementami RPG. Gracze wcielają się tu w niejakiego Redgiego, dziedzica Szczurzego Tronu, który musi wyzwolić swoje królestwo i ocalić je przed morderczym Klanem Żab.

Pamiętajcie, że wymienione gry dostępne będą za darmo dla subskrybentów pomiędzy 4 kwietnia, a 5 maja 2023 roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?