Premiera Atlas Fallen opóźniona

Nowa gra Deck13 nie zadebiutuje w maju, ale kilka miesięcy później. Z początkiem lata mamy dostać nowe materiały promujące produkcję.

@ 30.03.2023, 13:42
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Premiera Atlas Fallen opóźniona

Focus Entertainment oraz Deck13 pracują obecnie nad całkiem nieźle zapowiadającą się grą z gatunku soulslike pt. Atlas Fallen. Dzieło to miało pojawić się w sprzedaży dokładnie 16 maja, ale z najnowszych informacji wynika, że wydawca zdecydował się premierę opóźnić.

Wieść na temat obsuwy Atlas Fallen dociera do nas z Twittera. W krótkim wypisie Focus Entertainment wyjaśnia, że deweloperzy potrzebują dodatkowego czasu na to, by swoje dzieło przygotować. Z tego względu debiut będzie miał miejsce w sierpniu, a konkretnie 10 dnia tego miesiąca.

"Naszym celem zawsze było stworzenie zapadającego w pamięć doświadczenia ARPG w unikatowym środowisku, z ekscytującą rozgrywką oraz opcją pełnego i niezauważalnego coopa z przyjacielem. Chcielibyśmy dać naszej grze trochę więcej czasu, co pozwoli nam dostarczyć najlepszą możliwą wersję Atlas Fallen".

Wydawca przy okazji zapowiedział, że latem otrzymamy więcej informacji na temat Atlas Fallen, a także materiały ukazujące rozgrywkę w trybie współpracy.

"Wrócimy na początku lata, aby podzielić się szczegółami na temat gry, włączając w to nowe materiały z rozgrywki oraz pierwsze spojrzenie na tryb współpracy. Nie możemy się doczekać, aż dostarczymy Wam to fantastyczne doświadczenie w opuszczonych krainach Atlas".

Jak wspomniałem, nowa premiera Atlas Fallen została ustalona na 10 sierpnia, a grać będziemy wówczas na PC, Xboksach Series X|S oraz PlayStation 5.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?