Zobacz najnowszy gameplay z The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom zaprezentowane na 10-minutowym materiale wideo.

@ 29.03.2023, 10:32
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
switch

Zobacz najnowszy gameplay z The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Nintendo udostępniło 10-minutowy fragment rozgrywki z The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Materiał filmowy, którego narratorem jest producent serii, Eiji Aonuma, szczegółowo przedstawia nowe umiejętności Linka.

Wideo rozpoczyna się, gdy Link eksploruje Hyrule na koniu, podczas gdy obszary lądowe, zwane Sky Islands, można zobaczyć wysoko w powietrzu.

Nagle z jednej z Niebiańskich Wysp spada duży kawałek skały. Link podbiega do niego i używa jednej ze swoich nowych umiejętności, zwanej Recall, która cofa czas.

Stojąc na skale i używając Przywołania, Link może dotrzeć do Podniebnej Wyspy, gdy skała wraca do pozycji początkowej. To jedna z nowych umiejętności, jednej z wielu, które zostały wprowadzone w najnowszej odsłonie tej bądź co bądź kultowej już serii gier RPG.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ukaże się 12 maja, po kilku opóźnieniach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosDirian   @   21:03, 29.03.2023
Wygląda rewelacyjnie. Dawno nie składałem pre-orderu, więc wyjątkowo czas to zmienić Uśmiech
0 kudosLucas-AT   @   21:35, 29.03.2023
Radzę ograć wszystkie sandboxy w backlogu przed premierą nowej Zeldy, bo po 12 maja już nigdy nic nie będzie takie samo. Uśmiech Może wpadnie u mnie Switch OLED wraz z premierą Tears of the Kingdom, a stary Switch znajdzie nowego właściciela.

To że Switch się nie pali podczas tego pikowania w dół z wysp jest cudem, ale gra powstawała 6 lat, a więc takiego dopracowania oczekuję.