Sega i Tencent nie pojawią się na targach E3 2023

Teraz Sega i Tencent ogłosiły, iż nie pojawią się na wznowionych targach E3 2023.

@ 29.03.2023, 10:24
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc

Sega i Tencent nie pojawią się na targach E3 2023

Kolejni wydawcy potwierdzili, że nie będą obecni na targach elektronicznej rozrywki E3 2023, które wznawiają swoją działalność w tym roku.

Po tym, jak Ubisoft ogłosił w ostatnich dniach, że wycofał się z planów udziału w odnowionej imprezie, która odbędzie się w czerwcu, Sega i Tencent również potwierdziły, że nie zamierzają partycypować w wydarzeniu.

„Po dokładnym rozważeniu zdecydowaliśmy, że nie będziemy uczestniczyć w E3 2023, jako wystawca”, oficjalnie powiedzieli przedstawiciele firmy Sega. „Z niecierpliwością czekamy na udostępnienie większej ilości informacji na temat ogłoszonych i niezapowiedzianych projektów w przyszłości”.

Rzecznik Tencent podobno potwierdził również, że jego dział wydawniczy Level Infinite nie będzie obecny na targach E3.

E3 2023, czyli pierwsze fizyczne wydarzenie branżowe z tego cyklu od czterech lat zostało przejęte od Entertainment Software Association przez firmę ReedPop zajmującą się mediami i wydarzeniami, która stoi za imprezami takimi, jak PAX, EGX i Star Wars Celebration. Niestety impreza może nie dojść do skutku.

Jeżeli kolejni wydawcy rezygnują z uczestnictwa w wydarzeniu, może to doprowadzić do jego anulacji i nie odbycia się, o czym pisaliśmy ostatnio na łamach naszego portalu. Los eventu wisi na włosku, ponieważ najwięksi zrezygnowali z udziału w niegdyś kultowym E3.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   13:09, 29.03.2023
Wszystkie większe firmy się nie zjawią, więc już niemal na pewno E3 się nie odbędzie.
1 kudosBarbarella.   @   13:54, 29.03.2023
Targi będą tylko wrócą do swojej pierwotnej postaci. Jajka będą sprzedawać. Szczęśliwy Cool