E3 może zostać anulowane jeszcze w tym tygodniu

Coraz więcej doniesień wskazuje na to, że tegoroczne E3 się nie odbędzie.

@ 28.03.2023, 15:26
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

E3 może zostać anulowane jeszcze w tym tygodniu

Nie wiem czy dla kogokolwiek będzie to zaskoczeniem, ale zaczynają się w sieci pojawiać doniesienia na temat tego, że tegoroczne targi E3 mogą się w ogóle nie odbyć. Tak przynajmniej twierdzi m.in. Andy Robinson, jeden z dziennikarzy VGC.

"Często niełatwo jest oddzielić fakty od plotek, jeśli chodzi o E3, ale bez zaskoczenia, nie słyszę dobrych rzeczy. Nie byłbym zaskoczony, gdyby całość odwołano w tym tygodniu - choć mam nadzieję, że tak nie będzie. Przykro mi ludzi, którzy za tym stoją i którzy zrobili wszystko, o co ich poproszono", napisał Robinson na Twitterze.

Co ciekawe, jeśli targi faktycznie zostaną odwołane , prawdopodobną przyczyną nie będą ceny miejsc dla wystawców. Jak bowiem stwierdziła Hollie Bennett z Frontier Developments, miejsca nigdy nie były tak tanie, jak obecnie. Była ona zaskoczona tym, jak niewiele organizatorzy na tym zarabiają. Spodobały jej się ponadto plany organizatorów.

Robinson skomentował wypowiedź Bennett twierdząc, że na razie jest jeszcze pozytywnie do imprezy nastawiony, ale "zbyt dużo jest hałasu w eterze, by zachować wiarę".

Tegoroczne E3 organizowane jest przez ReedPop, znane z takich imprez, jak C2E2, EGX, New York Comic Con, PAX East oraz wielu innych. Na razie nie ma żadnego oficjalnego oświadczenia na temat planów spółki.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?