Ubisoft nie pojawi się jednak na E3

Francuzi zdecydowali się na to, by przygotować własne wydarzenie. Chodzi o Ubisoft Forward Live.

@ 28.03.2023, 14:38
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Ubisoft nie pojawi się jednak na E3

Jeszcze niedawno wszystko wskazywało na to, że Ubisoft pojawi się na tegorocznych targach E3. Z nowego oświadczenia spółki wynika jednak, że zdecydowała się ona imprezę odpuścić. Wydawca poszedł w całkiem innym kierunku, stawiając na własne wydarzenie, czyli Ubisoft Forward Live. Odbędzie się ono 12 czerwca w Los Angeles.

"E3 zapewniło niezapomniane momenty w całej branży w ostatnich latach. Choć pierwotnie zamierzaliśmy mieć oficjalną obecność na E3, postanowiliśmy jednak, że pójdziemy w innym kierunku i przygotowujemy wydarzenie Ubisoft Forward Live, które odbędzie się 12 czerwca w Los Angeles. Nie możemy się doczekać, aż ujawnimy więcej detali niebawem".

Organizator tegorocznego E3, firma ReedPop, na razie nie przygotowała żadnego oświadczenia, ale jak tylko takowe się pojawi, natychmiast Wam je przekażemy. Wcześniej spółka twierdziła, że ma wielu wystawców na E3 i że podczas imprezy zobaczymy mnóstwo rewelacyjnych materiałów.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?