Resident Evil 4 Remake: dodatek Separate Ways będzie płatny

Separate Ways będzie płatnym rozszerzeniem do Resident Evil 4 Remake.

@ 27.03.2023, 16:35
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, ps5, xbox x/s

Resident Evil 4 Remake: dodatek Separate Ways będzie płatny

Ostatnie przecieki potwierdzają, że Capcom planuje wypuścić kampanię skupioną na Adzie Wong, czyli dodatek Separate Ways, który będzie rozszerzeniem płatnym.

Jak odkrył Gosetsu (za pośrednictwem Resident Evil Central na Twitterze), w Resident Evil 4 Remake znajdują się pliki nazwane „Another Order” – co oczywiście jest nazwą, pod którą Separate Ways było znane w Japonii, kiedy debiutowała oryginalna wersja Resident Evil 4 na PlayStation 2.

Dodatkowym potwierdzeniem powyższego jest fakt, iż można również znaleźć pliki do Chainsaw Demo, które wystartowało na krótko przed pełnym wydaniem remake'u, oraz wcześniejszą zapowiedź udostępnienia darmowego dodatku z trybem The Mercenaries.

Często spekulowano również, że kampania skupiona na Adzie Wong zostanie w pewnym momencie dodana do gry, chociaż Capcom nie wydał jeszcze żadnych oficjalnych oświadczeń w tej sprawie. Miejmy nadzieję, że zmieni się to w niezbyt odległej przyszłości.

Resident Evil 4 Remake jest już dostępne na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4 i PC. Jeśli planujecie zakup, zerknijcie na naszą recenzję. Pamiętajcie też o poradniku, który przygotowujemy.


Sprawdź także:
Resident Evil 4 Remake

Resident Evil 4 Remake

Premiera: 24 marca 2023
PC, PS5, XBOX X/S, PS4

Resident Evil 4 Remake to odświeżona wersja czwartej pełnoprawnej odsłony jednej z najpopularniejszych serii survival horrorów z zombie w roli głównej. Włodarze z firmy C...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   17:16, 28.03.2023
Ah... I'll buy it at a high price Dumny