Avatar: Frontiers of Pandora - wyciekł screenshot z rozgrywki

W sieci pojawił się pierwszy screenshot pokazujący grę Avatar: Frontiers of Pandora. Nie jest on niestety oficjalny.

@ 27.03.2023, 15:03
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Avatar: Frontiers of Pandora - wyciekł screenshot z rozgrywki

Massive Entertainment, we współpracy z Ubisoftem, przygotowuje obecnie grę zatytułowaną Avatar: Frontiers of Pandora. Szczegółów na jej temat w zasadzie nie mamy, ale być może wkrótce sytuacja się zmieni. W sieci pojawił się bowiem pierwszy screenshot ukazujący rozgrywkę.

Za fotkę odpowiada profil ScriptLeaksR6 na Twitterze. Wcześniej na jego łamach mogliśmy zapoznać się z wieloma nieujawnionymi informacjami na temat Rainbow Six oraz Assassin's Creed, a w związku z tym jest spora szansa, że i tym razem doniesienia znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Na fotce, którą zobaczycie poniżej, widzimy, jak główny bohater walczy z mechem AMP. Co ciekawe, akcja zaprezentowana jest z perspektywy pierwszoosobowej, a to może oznaczać, że Avatar: Frontiers of Pandora będzie w jakimś sensie nawiązywać do serii Far Cry.

Żeby było ciekawiej, w kolejnym wpisie ten sam profil twierdzi, że niebawem powinniśmy na własne oczy ujrzeć Avatar: Frontiers of Pandora w akcji. Kiedy dokładnie? Tego akurat nie wiemy, ale możecie być pewni, że jak tylko sytuacja się wyklaruje, będziemy Was informować.

Avatar: Frontiers of Pandora opracowywane jest z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach obecnej generacji. Na razie nie ma ono daty premiery.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?