Nowy zwiastun Witchfire pokazuje zaklęcia

Deweloperzy opowiedzieli też co nieco na temat żywiołów, z których będziemy korzystać podczas walki w Witchfire.

@ 24.03.2023, 12:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Nowy zwiastun Witchfire pokazuje zaklęcia

Polskie studio The Astronauts pracuje obecnie nad grą zatytułowaną Witchfire. Nadal nie znamy jej daty premiery, ale właśnie pojawił się nowy materiał prezentujący rozgrywkę. Dowiadujemy się też za jego sprawą co nieco na temat tego, jak funkcjonują zaklęcia oraz inne kluczowe elementy.

Jeden z projektantów, Karol Krok wyjaśnił to, w jaki sposób działają lekkie i ciężkie zaklęcia. Te pierwsze wymagają oczywiście mniej wytrzymałości, ale zadają mniejsze obrażenia. Drugie są potężniejsze, ale znowu bardziej nadwyrężają naszą wytrzymałość.

Na zaklęcia dostępne w Witchfire składają się cztery podstawowe żywioły: ogień, woda, ziemia oraz powietrze. Każdy żywioł ma unikatowe działanie oraz w inny sposób wpływa na konkretnych oponentów. Łączenie zaklęć ma dawać zaskakujące rezultaty. Co ważne, zaklęcia możemy też łączyć z posiadanym wyposażeniem.

Witchfire dostępne będzie w sklepie Epic Games, a zatem wyłącznie na PC - przynajmniej przez pewien czas. Więcej informacji na jego temat będziemy mieć dla Was w kolejnych tygodniach i miesiącach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   14:48, 24.03.2023
Czadowe. Początkowo chciałam zbojkotować grę z powodu "polowań na czarownice". Na tym gameplayu jednak żadnej wiedźmy nie zauważyłam a rozwałka jest zupełnie niezła. Lubię mieć taki odstresowywacz pod ręką obok trochę poważniejszej gry.