Nowa gra WRC od Electronic Arts zostanie ujawniona wkrótce?

Codemasters jest obecnie w posiadaniu licencji WRC i przygotowuje grę we współpracy z Electronic Arts. Jej premiera nastąpić ma jeszcze w tym roku.

@ 22.03.2023, 13:44
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Nowa gra WRC od Electronic Arts zostanie ujawniona wkrótce?

Electronic Arts i należące do nich Codemasters pracują obecnie nad kolejną grę rajdową, posiadającą licencję WRC. Mimo że o projekcie jest względnie cicho, niebawem powinno się to zmienić. Z najnowszych doniesień wynika, że jest on bliski ukończenia oraz formalnej zapowiedzi.

Nowe doniesienia na temat gry WRC docierają do nas za sprawą Twittera, a konkretnie dzięki znanemu leakerowi, zwanemu billbil_kun. To właśnie on - w krótkiej notce - twierdzi, że produkcja jest prawie gotowa do premiery, a jej ujawnienie nastąpi "bardzo szybko". Udostępnił on nawet trofea oraz osiągnięcia.

O jak szybkim ujawnieniu mowa? Tego w tym momencie nie wiemy, ale być może chodzi o najbliższe tygodnie lub miesiące. Nie byłoby raczej dla nikogo zaskoczeniem, gdyby do premiery projektu doszło pod koniec bieżącego roku. Na razie EA nie ma w okresie świąt niczego szczególnie porywającego.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   15:13, 22.03.2023
Wreszcie licencja trafiła na stare dobre śmiecie. Nie jestem ścigałkowym hardkorem ale lubię sobie pojeździć z Loeblem. A niestety gry które aktualnie wychodzą z serii WRC potrafią zirytować.
0 kudosmrPack   @   09:43, 23.03.2023
Ciekawe czy Codemasters uda się choć trochę zbliżyć poziom nowej gry do legendarnego CMR 2.0 Późniejsze odsłony jak dla mnie przegrywały z licencjonowaną serią WRC od Evolution.