Marvel's Spider-Man 2 może zadebiutować we wrześniu

Jest wielce prawdopodobne, że Marvel's Spider-Man 2 zadebiutuje we wrześniu.

@ 22.03.2023, 11:29
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps5

Marvel's Spider-Man 2 może zadebiutować we wrześniu

W sieci pojawiły się informacje, iż premiera Marvel's Spider-Man 2 na PlayStation jest obecnie planowana na wrzesień - tak twierdzi aktor w mediach społecznościowych.

Tony Todd, który gra Venoma w kontynuacji opracowywanej przez Insomniac, najwyraźniej złamał protokół, mówiąc fanowi, że miesiąc premiery Spider-Mana 2 to najpewniej wrzesień. Co ciekawe, to ten sam przedział, o którym źródła wydawnicze niedawno informowały w sieci.

"Wygląda jak wrzesień! Ogromna kampania marketingowa od sierpnia. Reklamy zaczynają pojawiać się w sierpniu, tak mi powiedziano. Trzymaj się… i wstrzymaj oddech!" – napisał Todd.

Wrześniowa premiera flagowej gry PlayStation z 2023 roku postawiłaby ją naprzeciwko Starfielda na Xboxa, którego premiera została niedawno potwierdzona na 6 września. Jednak treść tweeta Todda może sugerować, że okres premiery nie musi być sztywny i oczywiście włodarze z Insomniac mogą go nieco przesunąć, aby nie zabiegać o uwagę klienta z ogromną grą Bethesdy w tym samym czasie.

Insomniac Games pracuje również nad Wolverine na PlayStation 5. Według studia, będzie to samodzielne przedsięwzięcie, nienawiązujące do niczego, co do tej pory widzieliśmy, wyreżyserowane przez Briana Hortona i Camerona Christiana, którzy byli kreatywnymi liderami w Spider-Man: Miles Morales.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?