Suicide Squad: Kill the Justice League zbiera podobno pozytywne opinie wewnętrznie

Wygląda na to, że osoby pracujące przy Suicide Squad: Kill the Justice League pewne są wysokiej jakości i sukcesu gry. Na to przynajmniej wskazują najnowsze doniesienia w temacie.

@ 20.03.2023, 12:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Suicide Squad: Kill the Justice League zbiera podobno pozytywne opinie wewnętrznie

Suicide Squad: Kill the Justice League zostało niedawno zaprezentowane szerszej publiczności, a odbiór graczy nie był jakoś szczególnie pozytywny. Z nowych doniesień wynika jednak, że deweloperzy i szefostwo są z projektu zadowoleni, a to oznacza, że jakiś rewolucyjnych zmian w nim nie będzie - nawet jeśli dojdzie do znaczącego opóźnienia. 

Jak donosi dziennikarz VGC, Andy Robinson, twórcy Suicide Squad: Kill the Justice League"całkiem optymistycznie nastawieni" do gry, a w szczególności do mechaniki starć oraz wirtualnego świata. Robinson usłyszał między innymi, że nie ma to być następne Gotham Knights, które niestety okazało się dla WB Games porażką.

"To interesujące ponieważ ludzie, z którymi rozmawiałem, a którzy przy grze pracują, mówią o niej mnóstwo pozytywnych rzeczy, w szczególności w porównaniu go Gotham Knights", powiedział Robinson w podcaście.

"Powiedziano mi, że to nie jest kolejne Gotham Knights, że wszyscy, którzy pracują przy nim, są optymistycznie nastawieni do pętli walki, które przygotowano, do świata itd". Robinson powiedział, że byłby zaskoczony, gdyby doszło do bardziej rewolucyjnych zmian. Dotychczasowe wypowiedzi na nic takiego nie wskazują.

Premiera Suicide Squad: Kill the Justice League wciąż planowana jest na 26 maja, ale w ostatnim czasie pojawiło się sporo informacji na temat ewentualnego opóźnienia. Gdy tytuł pojawi się w sklepach, będzie dostępny na PC, Xboksach Series X|S oraz PlayStation 5.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosBarbarella.   @   12:22, 20.03.2023
Szefowie zadowoleni, twórcy dumni ze swojego dzieło. A gracze? Oni się nie znają.
0 kudosbalic87   @   09:52, 24.03.2023
A dla mnie jest całkowicie na odwrót Uśmiech GK bardzo mi się podobało a z kolei wyżej wymienioną nowa odsłonę serii uważam za całkowity niewypał :/ Jaki ten świat jest dziwny Dumny
0 kudosBarbarella.   @   14:32, 24.03.2023
Mnie zainteresowali główni bohaterowie trochę się różniący od standardowych drętwiaków z produkcji Marvela. No ale po obejrzeniu zajawki mój zapał się trochę a nawet bardzo ostudził. Gry jeszcze nie skreśliłam, poczekam co z tego wyjdzie.
0 kudosMicMus123456789   @   15:43, 24.03.2023
Jak gra w zamyśle jest nastawiona na mikrotransakcje to nic dziwnego, że wydawca jest zadowolony. A deweloper pracujący przy tytule co ma powiedzieć? Że to średnia produkcja, z której on czy ona nie są zadowoleni?