Sifu rozchodzi się bardzo dobrze

Kepler Interactive informuje, że Sifu nadal cieszy się ogromną popularnością wśród graczy.

@ 20.03.2023, 11:42
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Sifu rozchodzi się bardzo dobrze

Sifu to bardzo udana gra z gatunku soulslike, przygotowana przez studio Soclap. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, wydawca przedsięwzięcia, ze względu na ogromną popularność gry, osiągnął obroty na poziomie 50 milionów dolarów. Samo Sifu rozeszło się natomiast w nakładzie przekraczającym 2 mln egzemplarzy!

Wydawca Sifu, firma Kepler Interactive, informuje ponadto, że ma dalekosiężne plany, jeśli chodzi o markę. Pomijając premierę na konsolach Xbox One oraz Xbox Series X|S, a także na Steam, która ma mieć miejsce pod koniec marca, deweloperzy przygotowuję też sporo nowej zawartości.

Najnowsza aktualizacja gry, zwana Arenas, wprowadzi do niej pięć nowych trybów zabawy, dziewięć lokacji, a także 45 wyzwań. Nowe treści mają nam zapewnić nawet 10 dodatkowych godzin zabawy, więc całkiem sporo. Na razie jednak brakuje większej ilości szczegółów na temat DLC.

Jeśli nie zdecydowaliście się jeszcze na zakup Sifu, koniecznie zerknijcie na naszą recenzję.


Sprawdź także:
Sifu

Sifu

Premiera: 08 lutego 2022
PC, PS4, PS5, SWITCH, XBOX ONE, XBOX X/S

Sifu to gra akcji w konwencji kung-fu, łącząca elementy produkcji z gatunku soulslike oraz roguelite. Za jej stworzenie odpowiedzialne jest studio Sloclap.Fabuła Sifu opo...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?