Gameplay z Layers of Fear ocieka gęstą atmosferą

Trzecia część cyklu od Bloober Team zapowiada się świetnie.

@ 17.03.2023, 19:13
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps5, xbox x/s

Gameplay z Layers of Fear ocieka gęstą atmosferą

Studio Bloober Team pokazało gameplay z nadchodzącego Layers of Fear. Materiał trwa ponad 11 minut i pozwala spojrzeć na to, jak będzie wyglądać gra w akcji.

Layers of Fear jest trzecią częścią popularnej serii psychologicznych horrorów od polskiego studia. Twórcy zdecydowali się jednak nie wstawiać "trójki" w tytule, szykując kontynuację inspirowaną pierwszą i drugą odsłoną cyklu. Historia ponownie skupi się więc na tematyce malarstwa i tajemniczej architektury XIX-wieku, a także wmieszanych w to dziwacznych wizjach protagonistów.

Od strony gameplayu gra na pierwszy rzut oka niewiele różni się od poprzedników - nadal mamy do czynienia z symulatorem chodzenia, rozbudowanym o dość proste zagadki logiczne i interakcję z otoczeniem. Sami twórcy obiecują garść nowych mechanik - nie zdradzając jednak konkretów.

Oglądając wideo nie sposób nie docenić bardzo gęstej atmosfery, która wręcz wylewa się z ekranu. Layers of Fear ma trafić do sprzedaży już w czerwcu, na PC, PS5 oraz Xboksy Series S|X.


Sprawdź także:
Layers of Fears

Layers of Fears

Premiera: czerwiec 2023
PC, PS5, XBOX X/S

Layers of Fears to trzecia część serii popularnych horrorów utrzymanych w gatunku przygodowych gier akcji od rodzimego dewelopera, w której akcję obserwujemy z perspektyw...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   22:00, 17.03.2023
Strach się bać. W każdym razie widać że remake Silent Hill 2 jest w dobrych rękach.