Far Cry 5 - łatka dla konsol obecnej generacji już dostępna

Ubisoft opublikował specjalną aktualizację, podnoszącą rozdzielczość oraz płynność Far Cry 5 na konsolach Xbox Series X|S i PlayStation 5.

@ 17.03.2023, 12:26
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Far Cry 5 - łatka dla konsol obecnej generacji już dostępna

Ubisoft jakiś czas temu informował, że planuje wydać aktualizację dla Far Cry 5, dzięki której będziemy w stanie wykorzystać nieco lepiej możliwości konsol PlayStation 5 i Xbox Series X|S, obserwując obraz o częstotliwości 60 klatek na sekundę. Patch miał byc udostępniony z okazji 5. rocznicy premiery gry. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, jest on już w sieci.

Aktualizacja w przypadku Xboksów Series X podnosi rozdzielczość do 4K, a na Xboksie Series S bawić będziecie się w 1080p. Nieco inaczej wygląda sytuacja PlayStation 5, albowiem na konsoli Sony rozgrywka możliwa jest w rozdzielczości 2880×1620. Żeby było ciekawiej, jeśli nie zdecydowaliście się jeszcze na zakup Far Cry 5, w następny weekend sprawdzicie je za darmo.

Darmowy weekend z Far Cry 5 zorganizowano pomiędzy 23, a 27 marca. W międzyczasie Ubisoft zaoferuje też graczom specjalne zniżki w swoim sklepie. promocja potrwa do 4 kwietnia, więc będziecie mieć sporo czasu na to, by ewentualnie kupić grę.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?