Steam Spring Sale 2023 - w promocji Steam Deck i wiele gier

Ruszyła wiosenna wyprzedaż na platformie Steam. Co ciekawe, Valve zdecydowało się po raz pierwszy przecenić w jej ramach Steam Decka, którego w najtańszej wersji kupimy za 1709 zł!

@ 16.03.2023, 22:16
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Steam Spring Sale 2023 - w promocji Steam Deck i wiele gier

Zgodnie z oczekiwaniami, firma Valve uruchomiła wiosenną wyprzedaż na platformie Steam. Akcja zwie się Steam Spring Sale 2023 i w jej ramach przeceniono setki tytułów. Sporym - i do tego pozytywnym! - zaskoczeniem jest promocyjna cena Steam Decka - co prawda przecena sięga jedynie 10%, ale przy kwocie początkowej daje to sporą zniżkę.

I tak najtańszy wariant Steam Deck, wyposażony w 64GB pamięci eMMC, kupimy za 1709 zł. Jest to w zasadzie najbardziej opłacalny model, bo dopłata do wersji z większymi i szybszymi dyskami SSD jest niezbyt opłacalna. Tym bardziej, że dysk w najtańszej wersji możemy w dość prosty sposób wymienić samodzielnie na większy - cały proces opisujemy w tym miejscu.

Tymczasem jeśli chodzi o promocje na gry, to jest ich naprawdę sporo. Najlepiej zerknijcie na stronę Steam Spring Sale 2023 i tam znajdziecie całą listę przecenionych tytułów. Jeśli zauważyliście jakąś wyjątkowo ciekawą promocję, możecie dać znać o niej w komentarzach!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   08:49, 17.03.2023
Ja nic ciekawego nie wypatrzyłam. Smutny