Diablo IV - preload wczesnego dostępu do otwartej bety rozpoczęty

Osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe na Diablo IV mogą już rozpocząć pobieranie danych do otwartych beta testów.

@ 16.03.2023, 12:32
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Diablo IV - preload wczesnego dostępu do otwartej bety rozpoczęty

Otwarte beta testy Diablo IV ruszają w tym tygodniu. Najpierw dołączą do nich osoby, które zdecydowały się na złożenie pre-orderu. Będą one w stanie grać pomiędzy 17, a 19 marca, a wstępne pobieranie danych jest już możliwe. Do zaciągnięcia czeka na Was od 45 do 80 GB (paczka wysokiej jakości tekstur), więc rozpocznijcie jak najszybciej.

Beta testy Diablo IV dostępne będą na wszystkich platformach docelowych, a zatem także na konsolach. Jeśli macie kody, dane pobierzecie z odpowiednich sklepów, czyli chodzi w tym przypadku o PlayStation Store oraz Xbox Store. Wykorzystajcie w nich pozyskane kody, a następnie przejdźcie do zaciągania danych.

Wczesny dostęp do bety to trzy klasy postaci: Barbarzyńca, Łotrzyk oraz Czarodziej. W przyszłym tygodniu, gdy 24 marca ruszy w pełni otwarta beta, sprawdzić będzie można także pozostałe klasy postaci. Wstępne pobieranie zawartości w przypadku całkowicie otwartej bety rozpocznie się 22 marca.

Premierę Diablo IV zaplanowano na 6 czerwca, a grać będziemy wówczas na PC, Xboksach oraz PlayStation. Osoby, które zakupią wydanie Ultimate Edition do zabawy dołączą cztery dni wcześniej.


Sprawdź także:
Diablo IV

Diablo IV

Premiera: 06 czerwca 2023
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Diablo IV to kolejna odsłona popularnej serii gier utrzymanych w konwencji dark fantasy, a gatunku hack & slash, od studia Blizzard Entertainment.Akcja gry ma miejsce wie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   08:36, 19.03.2023
No testerzy. Do boju. Tylko się starajcie żeby gotowa gra była tip top. Szczęśliwy