Remnant 2 zadebiutuje latem; nowy film prezentuje klasę Handlera

W sieci pojawił się nowy materiał filmowy, promujący Remnant 2. Dzięki niemu możemy poznać kolejną klasę postaci.

@ 16.03.2023, 12:12
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Remnant 2 zadebiutuje latem; nowy film prezentuje klasę Handlera

IGN First zajmuje się ostatnio nadchodzącym projektem studia Gunfire Games, czyli Remnant 2. Jeśli czekacie na jego premierę, koniecznie rzućcie okiem na najnowszy materiał filmowy, widoczny poniżej. Prezentuje on klasę zwaną Handler, czyli przedstawiciela wsparcia, który podczas walki korzysta z wiernego kompana, psa. Jednocześnie mamy potwierdzenie przybliżonej daty premiery projektu.

Handler, jak wspomniałem, korzysta z pomocy psa. Żeby było ciekawiej, nie jest to jedynie maskotka, ale pełnoprawny towarzysz, którego także jesteśmy w stanie zdefiniować, zmieniając jego rolę. O tym, jaką aktualnie mu przydzieliliśmy, informuje nas bandana, zmieniając kolor. Do wyboru jest pies strażnik, pies wsparcia oraz pies agresor. Z wszystkich korzystamy zależnie od sytuacji.

Obejrzyjcie poniższy film i pamiętajcie, że premierę Remnant 2 zaplanowano na lato bieżącego roku. Projekt dostępny będzie wówczas na PC, Xboksach Series X|S oraz PlayStation 5. Niedawno pisaliśmy też o strukturze świata, jaki przygotowali deweloperzy - zerknijcie, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?