Atlas Fallen na zwiastunie zawierającym rozgrywkę

W sieci pojawił się nowy materiał filmowy, promujący Atlas Fallen. Deweloperzy zaprezentowali wreszcie ujęcia z rozgrywki.

@ 15.03.2023, 12:49
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Atlas Fallen na zwiastunie zawierającym rozgrywkę

Atlas Fallen to całkiem nieźle zapowiadający się projekt studia Deck13, za którego wydanie odpowiada Focus Entertainment. Jako że Deck13 w ostatnim czasie specjalizuje się w gatunku soulslike, nie powinno być zaskoczeniem, że także i tym razem deweloperzy poszli w tym kierunku.

W Atlas Fallen wyruszamy w pełną niebezpieczeństw podróż, w trakcie której musimy zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu oraz mnóstwem krwiożerczych przeciwników. Na potrzeby gry Deck13 przygotowało rozbudowany, pełen zróżnicowanych obszarów świat, wypełniony ruinami, lochami oraz innymi tajemniczymi miejscami.

W wielu z tych miejsc natrafimy na niebezpiecznych przeciwników, w tym także potężnych bossów. Starcie z nimi będzie wymagało zręczności, spostrzegawczości oraz cierpliwości. Inaczej zwycięstwo nie będzie po prostu możliwe. Jeśli czekacie na debiut Atlas Fallen, zerknijcie koniecznie na widoczny poniżej gameplay trailer.

Premierę Atlas Fallen zaplanowano na 16 maja, a grać będziemy wówczas na PC, Xboksach Series X|S oraz PlayStation 5. Zamówienia przedpremierowe można już składać, jeśli macie na takowe ochotę.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?