Diablo IV nie trafi do Game Passa

Na razie nie ma planów na to, by Diablo IV trafiło do Game Passa.

@ 14.03.2023, 13:17
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Diablo IV nie trafi do Game Passa

Według jednego z twórców serii „nie ma obecnie planów” dodania Diablo IV do Game Passa. Rod Fergusson, dyrektor generalny serii Diablo w firmie Blizzard, poinformował na Twitterze, że obecnie nie trwają prace nad wydaniem tego tytułu w ramach usługi abonamentowej Microsoftu.

"Wspaniale jest patrzeć na emocje wokół bety Diablo IV. Otrzymujemy pytania dotyczące gry w Xbox Game Pass i chcę was poinformować, że nie mamy na to żadnych planów".

Pytania dotyczące włączenia Diablo do Game Passa pojawiły się ponieważ proponowane przez Microsoft przejęcie Activision Blizzard za 69 miliardów dolarów jest nadal przedmiotem dochodzenia prowadzonego przez organy antykonkurencyjne. Obecnie umowa pozostaje niekompletna, co oznacza, że również nie uzgodniono nic na temat wydania Diablo IV w Game Passie. Swoją drogą Blizzard Entertainment ma słuszne obawy, iż może im się to po prostu nie opłacać i nie mieli w planie wydawania gry w takiej formule.

Beta Diablo IV potrwa od 17 do 19 marca dla graczy, którzy zamówili grę w przedsprzedaży. Wszyscy Ci, którzy tego nie zrobili, będą mieli szansę wypróbować wersję beta od 24 do 26 marca.

Co więcej, beta nie będzie miała ograniczeń czasowych, a gracze będą mogli awansować do poziomu 25., z uwzględnieniem prawie całego pierwszego aktu gry.


Sprawdź także:
Diablo IV

Diablo IV

Premiera: 06 czerwca 2023
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Diablo IV to kolejna odsłona popularnej serii gier utrzymanych w konwencji dark fantasy, a gatunku hack & slash, od studia Blizzard Entertainment.Akcja gry ma miejsce wie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   23:13, 14.03.2023
Cóż za surpise że gra która może dobić Blizzarda albo wyciągnąć z dołka nie trafi do XGP.
0 kudosBarbarella.   @   13:52, 16.03.2023
Ja myślę że to jednak Ojciec Dyrektor i Prezes zaprotestowali przeciwko takiej opcji żeby młodzieży ograniczyć dostęp do satanistycznych gier. Zadziorny Puszcza oko
0 kudosluki505   @   00:15, 17.03.2023
Cytat: Barbarella.
Ja myślę że to jednak Ojciec Dyrektor i Prezes zaprotestowali przeciwko takiej opcji żeby młodzieży ograniczyć dostęp do satanistycznych gier. Zadziorny Puszcza oko

Pewnie Unijna dyrektywa Zawstydzony