Wiedźmin 3: Dziki Gon - aktualizacja 4.02 wprowadza sporo zmian na PS5 oraz Xboksach Series X|S

Patch 4.02 dla Wiedźmin 3: Dziki Gon modyfikuje tryb wydajności na konsolach obecnej generacji i usuwa krytyczne błędy.

@ 14.03.2023, 13:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Wiedźmin 3: Dziki Gon - aktualizacja 4.02 wprowadza sporo zmian na PS5 oraz Xboksach Series X|S

CD Projekt RED opublikował właśnie kolejną aktualizację Wiedźmin 3: Dziki Gon. Co ważne, patch został przygotowany nie tylko dla konsol poprzedniej generacji, ale również - a może przede wszystkim - dla wersji next-genowych, czyli tych przeznaczonych dla PlayStation 5 oraz Xboksów Series X|S.

Łatkę oznaczono numerem 4.02, a wprowadza ona do gry m.in. sporo rozmaitych poprawek i usprawnień wpływających na jej stabilność oraz wydajność. Zmodyfikowano np. sposób w jaki Wiedźmin 3: Dziki Gon wykorzystuje procesory wielordzeniowe na PC oraz DirectX 12. Dzięki temu produkcja śmiga lepiej i stabilniej.

Jeśli chodzi o posiadaczy Xboksów Series X|S oraz PlayStation 5, deweloperzy zmodyfikowali tryb wydajności. Usunięto też błąd, który powodował na Xboksach Series X zawieszanie gry po włączeniu trybu ray-tracingu. Na PlayStation 5 nie ma natomiast dziwnego błędu, który powodował, że postaci potrafiły się w połowie scenki przerywnikowej zacząć rozmywać.

Ponadto na sprzęcie obecnej generacji oraz PC pojawił się suwak, umożliwiający ustawienie motion blur, zmiany w ray-tracingu oraz lepiej wyglądająca woda. Modyfikacji jest sporo, więc koniecznie zaaplikujcie łatkę do swojej gry.

Jeśli nie zdecydowaliście się jeszcze na zakup Wiedźmin 3: Dziki Gon, koniecznie zerknijcie na naszą recenzję oraz wymagania wersji PC. Pamiętajcie też o naszym darmowym poradniku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?