Zobacz nowy zwiastun The Lord of the Rings: Gollum

The Lord of the Rings: Gollum zaprezentowano na nowym zwiastunie. Nadal niestety nie ujawniono daty premiery.

@ 10.03.2023, 14:37
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Zobacz nowy zwiastun The Lord of the Rings: Gollum

W sieci pojawił się nowy zwiastun The Lord of the Rings: Gollum. Można dzisiaj rzucić okiem na przygodę znienawidzonego przez wszystkich fanów twórczości Tolkiena bohatera. Materiał, który można zobaczyć poniżej miał swoją premierę podczas czwartkowej prezentacji Nacon Direct.

Toczący się równolegle do wydarzeń opisanych w Drużynie Pierścienia, Gollum to fabularna gra RPG akcji, w której gracze wyruszają na wyprawę w celu odzyskania Jedynego Pierścienia. Podczas zabawy zwiedzamy wiele znanych miejsc i lokacji, w których zobaczymy historię z nieco innej perspektywy.

W styczniu Nacon opublikowało raport finansowy, w którym stwierdzono, że gra ma zostać wydana w drugiej połowie bieżącego roku. Na razie niestety nie mamy innych konkretów na ten temat.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   14:57, 11.03.2023
Och śliczności moje. No co? I tak ładniejszy od pana "maślane oczy" Frodo.