Starfield z nową datą premiery

Dowiedzieliśmy się również kiedy dokładniej zaprezentowane zostanie najnowsze dzieło Bethesdy.

@ 08.03.2023, 16:47
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

Starfield z nową datą premiery

Premierę Starfield zapowiadano już kilkakrotnie, a zatem mamy nadzieję, że to, co podaje teraz Bethesda, jest już ostatecznym terminem wydania gry. Jeśli tak faktycznie jest, w najnowsze dzieło firmy zagramy zaraz na początku września. Nieco wcześniej będziemy natomiast mogli je obejrzeć. Deweloper i wydawca planuje solidną prezentację.

Mimo że jeszcze niedawno mówiło się o tym, iż Starfield zadebiutuje w pierwszej połowie 2023 roku, wiemy już, że tak się nie stanie. Bethesda informuje teraz, że do premiery dojdzie dokładnie 6 września. Grać będziemy wówczas na komputerach osobistych oraz Xboksach Series X|S. Wcześniej, bo 11 czerwca, odbędzie się Starfield Direct.

"Wlaliśmy siebie w tę grę i nawet ja jestem zaskoczony tym, ile udało nam się wlać", stwierdził Todd Howard z Bethesdy. "Jest ogromne. Gramy w nie cały czas".

Poniżej rzucić okiem możecie na specjalny zwiastun zapowiadający premierę Starfield. Pamiętajcie, że najnowsza data to 6 września.


Sprawdź także:
Starfield

Starfield

Premiera: 06 września 2023
PC, XBOX X/S

Starfield to kolejna gra z gatunku RPG akcji od Bethesda Game Studios. Tym razem deweloperzy, który specjalizują się w produkcjach z klimatów bliższych postapokalipsie (F...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?