Wo Long: Fallen Dynasty cieszy się dużą popularnością na Steam

Najnowsze dzieło studia Team Ninja przyciągnęło do siebie spore grono graczy. Recenzje na Steam nie są niestety szczególnie optymistyczne.

@ 06.03.2023, 12:31
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Wo Long: Fallen Dynasty cieszy się dużą popularnością na Steam

Wo Long: Fallen Dynasty to najnowszy przedstawiciel gatunku soulslike, opracowany przez studio Team Ninja. Projekt dostępny jest od zeszłego tygodnia na PC oraz konsolach poprzedniej i bieżącej generacji, a jeśli spojrzeć na dane ze Steam, cieszy się on najpewniej dużą popularnością.

Z danych widocznych na SteamDB wynika, że Wo Long: Fallen Dynasty w okresie premierowym przyciągnęło do siebie blisko 76 tysięcy jednocześnie grających osób. Wynik ten jest znacznie wyższy od dotychczas najpopularniejszej gry Team Ninja, czyli NiOh 2. Mogło się ono pochwalić 41 tysiącami graczy.

Rezultat, jaki wykręciło Wo Long: Fallen Dynasty jest tym bardziej imponujący, że produkcja dostępna jest nie tylko na Steam, ale także w Game Passie. Mimo to zdołała ona przyciągnąć do siebie naprawdę znaczną liczbę graczy. Nie wiadomo natomiast czy rezultat będzie się dało utrzymać, bo spora część użytkowników narzeka na błędy oraz optymalizację.

Jeśli rozważacie zakup Wo Long: Fallen Dynasty na PC, pamiętajcie o tym, by sprawdzić jego wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Wo Long: Fallen Dynasty

Wo Long: Fallen Dynasty

Premiera: 03 marca 2023
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Wo Long: Fallen Dynasty to RPG akcji utrzymane w formacie zbliżonym do gatunku soulslike, którego autorami są projektanci ze studia Team Ninja - autorzy m.in. serii NiOh,...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?