Wyjątkowe promocje na abonament PlayStation Plus w marcu

Firma Sony postanowiła przygotować dość interesującą ofertę dla wszystkich posiadaczy PlayStation.

@ 03.03.2023, 11:42
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Wyjątkowe promocje na abonament PlayStation Plus w marcu

Otrzymaliśmy dziś prasówkę od Sony Interactive Entertainment, w której czytamy, że przygotowano specjalną promocję na usługę PlayStation Plus. Zarówno obecni subskrybenci, jak i Ci, którzy dopiero będą subskrypcję kupować, liczyć mogą na wyjątkową ofertę - co ważne, promocje są dwie.

Jeśli nie posiadacie aktywnego abonamentu, będziecie mogli to zmienić, wybierając dowolny poziom subskrypcji. Okazyjne ceny wyglądają następująco:

  • 1 miesiąc PlayStation Plus Essential - 4 zł;
  • 1 miesiąc PlayStation Plus Extra - 12 zł;
  • 1 miesiąc PlayStation Plus Premium - 20 zł.

Promocja potrwa od 3 marca do 5 marca, do godziny 23:59. Co ważne, nie obejmuje ona osób posiadających aktywny abonament. W ich przypadku firma Sony przygotowała nieco inną ofertę. Obejmuje ona tylko plany Essential i Extra. Jeśli je posiadacie, możecie taniej zrobić upgrade do wyższego planu. Przecena jest 35% i trwa pomiędzy 3, a 9 marca.

Szczegółowe informacje na temat promocji są dostępne na tej stronie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?