Diablo IV - nowe informacje na temat wersji beta oraz nowy dziennik dewelopera

W sieci pojawiło się sporo szczegółów na temat beta testów Diablo IV. W nowym dzienniku mamy też świeży gameplay.

@ 01.03.2023, 18:31
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Diablo IV - nowe informacje na temat wersji beta oraz nowy dziennik dewelopera

Przed momentem na naszych łamach mogliście zapoznać się z wymaganiami sprzętowymi wersji beta gry Diablo IV. Teraz mamy kolejne informacje na temat przedsięwzięcia. Dowiedzieliśmy się co nieco na temat zawartości, jaką będziemy w stanie sprawdzić.

Z opublikowanych przez Blizzard informacji wynika, że otwarta beta Diablo IV umożliwi nam początkowo sprawdzenie trzech klas postaci: Barbarzyńcy, Łotrzyka oraz Czarodzieja. Klasy będą dostępne od 17 do 20 marca, czyli w czasie, gdy w betę grać będą tylko osoby, które złożyły pre-order. Gdy beta otworzy się na wszystkich, czyli 24 marca, do wymienionych klas dołączą Druid oraz Nekromanta.

Podczas zabawy możliwe będzie stworzenie do 10 postaci na jedno konto Battle.net. Postępy w samej grze zostaną przeniesione do wersji finalnej, ale postaci zostaną usunięte. Na konsolach możliwa będzie ponadto zabawa na podzielonym ekranie i wystarczy, że jedna z grających osób będzie posiadała dostęp do bety, by grały inne. Jeśli chodzi o sieciową współpracę, maksymalnie zagrają 4 osoby i każda musi mieć wówczas dostęp do bety.

Prócz powyższych szczegółów mamy też dla Was nowy dziennik dewelopera - widnieje on poniżej i pokazuje sporo ujęć bezpośrednio z rozgrywki. Pamiętajcie, że beta podzielona jest na dwa etapy (17-20 marca oraz 24-27 marca), a pełna wersja Diablo IV będzie miała swoją premierę 6 czerwca. Zagramy wówczas na PC, Xboksach oraz PlayStation.


Sprawdź także:
Diablo IV

Diablo IV

Premiera: 06 czerwca 2023
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Diablo IV to kolejna odsłona popularnej serii gier utrzymanych w konwencji dark fantasy, a gatunku hack & slash, od studia Blizzard Entertainment.Akcja gry ma miejsce wie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospawlikus   @   21:02, 01.03.2023
Brudno, mrocznie, to czego zabrakło Diablo III. Animacje umiejętności wyglądają bardzo dynamicznie. Pytanie, czy ogrywać betę i robić sobie smaka, czy poczekać do premiery (recenzji) i wtedy zagrać.
0 kudosKononowicziMajor   @   08:46, 02.03.2023
Będzie premiera to biorę barbarzyńcę i ziemie usieje trupami demonów. Co do wymagań są dość niskie ale moje buda ma lepszy procesor i kartę graficzna i dołożyłem ram to moja buda da sobie już rade z każdą grą. Dumny