Premiera Sons Of The Forest zawiesiła wczoraj Steam

Ogromne zainteresowanie nowym survivalem od twórców The Forest.

@ 24.02.2023, 14:51
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Premiera Sons Of The Forest zawiesiła wczoraj Steam

Gatunek gier survivalowych cieszy się niesłabnącą popularnością, o czym świadczy wczorajsza premiera gry Sons Of The Fortest w usłudze Early Access na Steam. Gra była tak popularna, że chwilowo zawiesiła Steama!

Zainteresowanie tytułem przerosło samo Valve, w efekcie czego przez jakiś czas dostęp do Steam był wczoraj utrudniony. Programiści szybko uporali się z sytuacją i przywrócili serwery do życia, ale sytuacja jest i tak warta odnotowania. Obecnie Sons Of The Fortest jest jedną z najchętniej ogrywanych produkcji na Steam - aktualnie bawi się w niej ok 320 tysięcy graczy jednocześnie.

Sons Of The Fortest okupuje też szczyt listy bestsellerów na Steam, wyprzedzając min. Hogwarts Legacy. Za grę odpowiedzialne jest studio Endnight Games, autorzy bardzo podobnej gry The Forest. Opisywany dziś tytuł jest jej nieformalną kontynuacją.

Gra obecnie zbiera bardzo wysokie noty na Steam. Na prawie 15 tysięcy recenzji, aż 88% graczy chwali tytuł. To świetny wynik, szczególnie dla tytułu ze wczesnego dostępu.

Sons Of The Fortest dostępne jest z polskimi napisami w cenie 138,99 zł. Jeśli planujecie zagrać, zerknijcie koniecznie na wymagania sprzętowe



Sprawdź także:
The Forest

The Forest

Premiera: 30 kwietnia 2018
PC, PS4

The Forest to pierwszy projekt studia Endnight Games, w którym musimy przetrwać w niegościnnym lesie pełnym niebezpieczeństw.Gracz wciela się w postać bezimiennego człowi...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosBarbarella.   @   15:03, 24.02.2023
No coś takiego. Gra zostawiła w tyle nawet różdżkarzy z Hogwartu. Brawo Mugole.