Dead Island 2 ozłocone, premiera niezagrożona

Wszystko wskazuje na to, że Dead Island 2 wreszcie trafi na rynek. Deweloperzy ukończyli nad nim prace.

@ 14.02.2023, 13:43
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Dead Island 2 ozłocone, premiera niezagrożona

Stało się coś, czego wielu graczy się nie spodziewało. Dead Island 2 zostało ukończone, a gra zyskała status złoty. To oznacza, że już nic nie stanie na drodze do jej premiery. Żeby było ciekawiej, deweloperzy postanowili debiut przyspieszyć o tydzień.

Dead Island 2 zapowiedziano w 2014 roku. Jego premierę kilkakrotnie przesuwano, a najnowszy termin wydania przedsięwzięcia ustalono na 28 kwietnia - tak przynajmniej było jeszcze do wczoraj. Dziś dowiedzieliśmy się, że deweloperzy przesunęli premierę o tydzień, przyspieszając ją. Nowy termin wydania to 21 kwietnia.

Dead Island 2 dostępne będzie na PC, Xboksach oraz PlayStation. Jeśli chcecie dowiedzieć się na jego temat czegoś więcej, koniecznie zerknijcie do naszej encyklopedii. Od zapowiedzi zgromadziliśmy sporo informacji na temat dzieła studia Dambuster.


Sprawdź także:
Dead Island 2

Dead Island 2

Premiera: 21 kwietnia 2023
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Dead Island 2 to kontynuacja polskiego hitu od wrocławskiego studia Techland. Tym razem jednak za produkcję odpowiada zespół Dumbaster Studios - wewnętrzny oddział wydawc...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   16:21, 14.02.2023
Teraz ciekawe czy spełni oczekiwania, a przynajmniej tych którzy jeszcze się ostali i czekają na ten tytuł xD Ja osobiście po tylu latach nie spodziewam się cudów, już sama informacja o tym, że nie będzie klasycznych umiejętności przy rozwijaniu postaci lekko zniechęciła.