Premiera Starfield w czerwcu?

Bardzo możliwe. Choć mówi się też o tym, że data zostanie przerzucona na drugą połowę 2023 roku.

@ 13.02.2023, 13:47
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

Premiera Starfield w czerwcu?

Starfield może być najważniejszą premierą Microsoftu, jeśli chodzi o konsole Xbox Series X|S. Na razie niestety wciąż nie znamy terminu wydania przedsięwzięcia, choć rozmaitych doniesień i plotek nie brakuje. Z najnowszych wynika, że do wirtualnego świata wykreowanego przez Bethesdę zajrzymy w czerwcu.

Nowe plotki docierają do nas za sprawą podcastu Xbox Two, przygotowanego przez dziennikarza Jeza Cordena. Powiedział on na antenie, że słyszał iż Starfield powinno zadebiutować w czerwcu bieżącego roku. Jednocześnie nie ma też niestety co do tego pewności.

"Jestem zdania, że Starfield zadebiutuje w czerwcu", powiedział Corden. "Myślę, że Starfield będzie dostępne w czerwcu. mimo że założyłem się też, iż zostanie opóźnione do drugiej połowy roku, to jednak informacje, do jakich dotarłem sugerują czerwiec".

Jak tylko pojawią się jakieś konkrety, będziemy Wam je przekazywać. Póki co wiemy jedynie, że Starfield dostępne będzie na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X|S.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?