The Callisto Protocol otrzyma dziś tryb Hardcore

Deweloperzy The Callisto Protocol nadal rozwijają swoje dzieło. Gracze ciągle otrzymują nowe aktualizacje.

@ 08.02.2023, 14:31
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

The Callisto Protocol otrzyma dziś tryb Hardcore

The Callisto Protocol okazało się sporym zawodem. Mieliśmy dostać prawdziwy horror, stanowiący swoiste rozwinięcie cyklu Dead Space, a ostatecznie deweloperzy po prostu nie dowieźli, o czym przeczytać możecie w naszej recenzji. Twórcy starają się natomiast dowozić rozmaite dodatki, rozszerzające projekt.

Studio Striking Distance, widząc mniejszą niż zakładano popularność gry, zrewidować musiało swoje prognozy sprzedażowe. To jednak nie oznacza, że deweloperzy chcą swój projekt porzucić. Wręcz przeciwnie. Nadal go wspierają, a to oznacza, że być może w przyszłości dostaniemy jakąś kontynuację.

Przechodząc do rzeczy, w dniu dzisiejszym w sieci powinno się pojawić kolejne darmowe DLC dla The Callisto Protocol. Wprowadzi ono do gry tryb Hardcore, który istotnie wzmocni wszystkich napotkanych przeciwników. Zabawa stanie się też trudniejsza ze względu na permadeath. Śmierć będzie oznaczała konieczność rozpoczęcia zabawy od nowa.

The Callisto Protocol dostępne jest obecnie na PC, Xboksach oraz PlayStation. Jeśli rozważacie zakup wersji dla blaszaków, koniecznie zerknijcie na jej wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   18:31, 08.02.2023
No to mnie zachęcili. Rozbawiony Takiego soulslike'a zrobili. Zadziorny