Czwarty odcinek serialu The Last of Us z największą oglądalnością

Czwarty odcinek serialu The Last of Us zanotował największą oglądalność.

@ 07.02.2023, 12:17
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps3, ps4, ps5

Czwarty odcinek serialu The Last of Us z największą oglądalnością

Czwarty odcinek serialu miał swoją premierę w niedzielę wieczorem w USA, gdzie według danych Nielsena i HBO, przyciągnął przed ekrany telewizorów aż 7,5 miliona widzów.

Oglądalność wzrosła o 17% w porównaniu z 6,4 milionami widzów z poprzedniego tygodnia i aż o 60% w porównaniu z 4,7 milionami widzów pierwszego odcinka The Last of Us.

HBO niedawno poinformowało, że pracuje aktualnie nad drugim sezonem serialu The Last of Us. Wiadomość pojawiła się po tym, jak drugi odcinek serialu odnotował największy w historii wzrost widowni w drugim tygodniu dla oryginalnego serialu stworzonego przez HBO.

W ciągu dziewięciu odcinków, debiutancki sezon obejmie wydarzenia z The Last of Us, które zostało wydane na PlayStation 3 w 2013 roku, oraz z jego rozszerzenia, The Last of Us: Left Behind, które ukazało się w następnym roku.

Piąty odcinek zostanie wyemitowany dwa dni wcześniej niż zwykle, prawdopodobnie w celu uniknięcia zderzenia medialnego z niedzielnym Super Bowl. Będzie dostępny w piątek 10 lutego.


Sprawdź także:
The Last of Us

The Last of Us

Premiera: 14 czerwca 2013
PS3

The Last of Us to ekskluzywna dla konsoli PlayStation 3 gra przygodowa, stworzona przez studio Naughty Dog (twórców takich serii, jak Crash oraz Uncharted).Fabuła gry prz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?