Remake Resident Evil 4 - rozszerzony gameplay

W sieci pojawiła się 12-minutowa wersja gameplayu, prezentująca remake Resident Evil 4. Jest walka, jest eksploracja, są kluczowe systemy rozgrywki.

@ 06.02.2023, 14:14
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5, xbox x/s

Remake Resident Evil 4 - rozszerzony gameplay

Game Informer regularnie publikuje kolejne informacje i materiały promujące remake Resident Evil 4. Do premiery pozostało jeszcze trochę czasu, ale już teraz możecie zerknąć na całkiem długi gameplay. Wideo trwa ponad 10 minut i prezentuje kluczowe aspekty projektu.

Walkthrough widoczne poniżej pokazuje nam kilka ujęć z piątego rozdziału Resident Evil 4, w którym Leon i Ashley starają się wydostać z kościoła, a potem przemierzają cmentarz, by finalnie wrócić do wioski i spotkać się pierwszy raz z pewną postacią. Konwersacja kończy się niebezpiecznym starciem, w którym widzimy po raz pierwszy przeciwnika zwanego Brute - całkiem nowego, co trzeba podkreślić.

Wideo pokazuje nie tylko walkę, o której wspomniałem wcześniej, ale także eksplorację, pozyskiwanie surowców, a także fragmenty zadania pobocznego. Jest też fragment pokazujący Handlarza, co nie powinno być w sumie zaskoczeniem, bo odgrywa istotną rolę w grze.

Premiera Resident Evil 4 Remake zaplanowana została na 24 marca, a grać będziemy wówczas na PS4, PS5, Xboksach Series X|S oraz PC. Jeśli rozważacie zakup wydania dla blaszaków, zerknijcie na jego wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Resident Evil 4 Remake

Resident Evil 4 Remake

Premiera: 24 marca 2023
PC, PS5, XBOX X/S, PS4

Resident Evil 4 Remake to odświeżona wersja czwartej pełnoprawnej odsłony jednej z najpopularniejszych serii survival horrorów z zombie w roli głównej. Włodarze z firmy C...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   10:02, 07.02.2023
Na tym fragmencie gra prezentuje się świetnie. Nowy głos handlarza w wersji angielskiej nie brzmi już tak klimatycznie jak w oryginale, ale mam nadzieję, że w japońskiej będzie lepiej Dumny
0 kudosBarbarella.   @   20:49, 07.02.2023
Cytat: mrPack
mam nadzieję, że w japońskiej będzie lepiej

Jesteś japonistą? Szczęśliwy
0 kudosmrPack   @   10:07, 08.02.2023
Cytat: Barbarella.
Jesteś japonistą? Szczęśliwy
W ostatnich Residentach były do wyboru japońskie głosy i z takimi grałem Zawstydzony Nie będę ukrywał, że lubię ogólnie ten język i tytuły z Kraju Kwitnącej Wiśni pomimo ich pewnej specyficzności (mam tu na myśli sposób prowadzenia fabuły, charakterystyczne wątki czy mechaniki, które jednak odróżniają gry z Azji od tych produkowanych na Zachodzie) Puszcza oko
0 kudosBarbarella.   @   12:05, 08.02.2023
No np. w Final Fantasy czy jakiejś innej grze z typowo japońskimi postaciami też może wybrałabym japoński ale Residenty to nie ,wolałabym angielski. Ale póki co to z japońskimi tytułami u mnie cienko. Smutny