Resident Evil 4 Remake - film pokazujący przeciwników w grze

W sieci pojawił się nowy materiał filmowy, promujący remake Resident Evil 4. Deweloperzy prezentują nam za jego pomocą przeciwników, jakich znajdziemy w grze.

@ 03.02.2023, 12:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5, xbox x/s

Resident Evil 4 Remake - film pokazujący przeciwników w grze

Remake Resident Evil 4 będzie się nieco różnił od pierwowzoru. Capcom we wszystkich wydanych do tej pory remake'ach wprowadza jakieś pomniejsze zmiany, więc garść modyfikacji nie powinien nikogo szczególnie mocno zszokować. Część z nich zobaczyć możecie na poniższym materiale filmowym.

Podczas zabawy w remake Resident Evil 4 napotkamy całkiem nowych przeciwników, jak możemy się przekonać za pomocą zwiastuna. Jeden z nich to tzw. Brute - potężny mieszkaniec wioski, wyposażony w równie imponujący młot wyburzeniowy. Dla niepoznaki szaleniec ma na głowie maskę z głowy martwej krowy. Trzeba przyznać, że wygląda dość przerażająco.

"Przygotowując tę postać nie chcieliśmy po prostu nowego przeciwnika. Ta postać została stworzona później. Bliżej końca procesu dewelopingu. Gra była już w zasadzie gotowa. Mogliśmy przejść ją całą", powiedział dyrektor artystyczny, Hirofumi Nakaoka, w rozmowie z Game Informerem.

"Ale grając poczuliśmy, że w niektórych fragmentach chcieliśmy innego wroga, mocniejszego, twardszego, wymachującego np. młotem. Ze względu na gameplay potrzebowaliśmy tego typu przeciwnika. Właśnie w ten sposób powstała ta postać. Nie przygotowaliśmy nowej postaci tylko dlatego, że chcieliśmy nową postać".

Remake Resident Evil 4 będzie miał swoją premierę 24 marca, a zagramy wówczas na PC, PS4, PS5 oraz Xboksach Series X|S. Jeśli rozważacie zakup wersji dla blaszaków, koniecznie rzućcie okiem na jej wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Resident Evil 4 Remake

Resident Evil 4 Remake

Premiera: 24 marca 2023
PC, PS5, XBOX X/S, PS4

Resident Evil 4 Remake to odświeżona wersja czwartej pełnoprawnej odsłony jednej z najpopularniejszych serii survival horrorów z zombie w roli głównej. Włodarze z firmy C...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   13:06, 03.02.2023
W RE5 był Executioner Majini (gość z toporem), w RE Village Urias (wilkołak z młotem), więc czemu w RE4 nie miałby być także i takiego typu przeciwnik Dumny
1 kudosLucas-AT   @   19:02, 03.02.2023
Nic nie oglądam. Wszystko sam odkryję przed ekranem telewizora jak za czasów poczciwego PS2, gdy pierwszy raz grałem w oryginał. Chętnie bym zgarnął ten najnowszy numer Game Informera by przeczytać zapowiedź i budować hype jedynie na podstawie screenów w czasopiśmie, tak jak to kiedyś było.