God of War: Ragnarok ze świetnymi wynikami sprzedaży!

Gracze wciąż chętnie inwestują w dobrej jakości gry single player.

@ 02.02.2023, 10:58
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
ps4, ps5

God of War: Ragnarok ze świetnymi wynikami sprzedaży!

Podczas gdy niektórzy branżowi wieszcze wróżyli sprzedażową śmierć tytułów z wyłącznie trybem fabularnym, najnowsze wyniki sprzedaży God of War: Ragnarok zdają się temu przeczyć.

Studio Sony Santa Monica poinformowało właśnie, że najnowsze przygody Kartosa trafiły od momentu listopadowej premiery do aż 11 mln graczy! Gra wciąż więc świetnie się sprzedaje, bowiem w pierwszym popremierowym tygodniu wspominano o 5.1 mln sprzedanych egzemplarzy.

Deweloperzy są bardzo zadowoleni z tego wyniku i dziękują graczom za tak duże zainteresowanie. W ciągu kolejnych miesięcy gra z pewnością nadal będzie się dobrze sprzedawać, a za jakiś czas, gdy cena zostanie nieco obniżona, znajdą się kolejni chętni do wskoczenia w skórę Kratosa.

Poprzednia odsłona, God of War z 2018 roku, sprzedała się w nakładzie 23 mln egzemplarzy - informowało Sony w listopadzie ubiegłego roku. Około 15-20% udziału w tym wyniku miała wyczekiwana przez wielu graczy wersja PC, która debiutowała w styczniu 2022 roku.


Sprawdź także:
God of War: Ragnarok

God of War: Ragnarok

Premiera: 09 listopada 2022
PS4, PS5

God of War: Ragnarok to kolejna część uznanej serii gier akcji ukazujących się wyłącznie na konsolach PlayStation. Ragnarok podąża ścieżką wyznaczoną przez swoisty reboot...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?