The Lords of the Fallen wygląda szalenie klimatycznie na nowych screenach!

Twórcy ewidentnie mają pomysł na grę, co potwierdzają najnowsze screeny.

@ 31.01.2023, 18:01
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps5, xbox x/s

The Lords of the Fallen wygląda szalenie klimatycznie na nowych screenach!

Powstające od jakiegoś czasu The Lords of the Fallen wciąż nie ma daty premiery, ale co jakiś czas twórcy ze studia Hexworks przypominają nam o swojej grze. Dziś pokazali kilka nowych obrazków.

Ekipa Hexworks, tworząca grę ze swoich studiów umiejscowionych w Barcelonie oraz Bukareszcie, przygotowuje dla nas przygodę nawet pięciokrotnie większą od oryginalnego Lords of the Fallen, przygotowanego jeszcze przez niemiecki zespół Deck13 (pracujący obecnie nad równie obiecującym Atlas Fallen). Wydana w 2014 roku gra została nieźle przyjęta przez recenzentów jak i samych graczy, chociaż nie zrobiła takiej furory jak cykl Souls od From Software.

Zdaje się jednak, że kontynuacja pod postacią The Lords of the Fallen może więcej namieszać w temacie. Na udostępnionych do tej pory materiałach gra prezentuje się świetnie, a potwierdzeniem tego są opublikowane właśnie screenshoty. Nie wiem jak Wy, ale ja na ten moment czuję się kupiony i z rumieńcami na twarzy wyczekuję dalszych materiałów - a najchętniej obszernego gameplayu. 

The Lords of the Fallen powstaje na PC, PlayStation 5 oraz Xboksy Series S|X.Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   19:18, 31.01.2023
Cytat: shuwar
No ładne to.

Szczególnie ta blond poczwara . Zdziwiony Zamiast walczyć z nią to uderzysz w zaloty ? Rozbawiony I po cholerę tu wydawać kasę na kosmetyki skoro i tak znajdą się ładniejsze laski . Smutny
0 kudosMicMus123456789   @   19:45, 31.01.2023
Widać przynajmniej większą różnorodność postaci, widać postać podobną do tej z Bloodborn'a, Dark Souls czy z Lords of the Fallen, szkoda, że nie ma postaci podobnej do tej z Sekiro Dumny
0 kudosLucas-AT   @   03:13, 01.02.2023
Czekam. Takich gier nigdy za wiele.
0 kudosIgI123   @   08:24, 01.02.2023
Jedynka była co najwyżej okej, ale ważnym faktem jest że to była moja pierwsza gra z gatunku soulsborne. Teraz, jak już pograłem w Dark Soulsy, to nie wiem czy nie odrzuciłbym LotF w połowie w cholerę. Tym niemniej trzymam za drugą cześć oczywiście kciuki, bo ma potencjał. Zwłaszcza że twórcy chcą chyba się lekko odciąć od średniej pierwszej części, biorąc pod uwagę brak dwójeczki w tytule.
Dodaj Odpowiedź